تجهیزات فشار ضعیف زیمنس

تجهیزات فشار ضعیف زیمنس
پیشرو صنعت نوین نمایندگی انواع محصولات زیمنس در تهران با بهترین کیفیت
 
تجهیزات فشار ضعیف زیمنس

تجهیزات فشار ضعیف زیمنس دستگاه‌هایی هستند که با قابلیت، سازگاری و عملکرد بالا در مراکز صنعتی متنوع امکان ایجاد ارتباط را در وضعیت و مکان‌های صنعتی گوناگون فراهم می‌سازند و این قابلیت را ایجاد می‌کنند که بتوان به آسانی با استفاده از مبدل‌ها و دیگر تجهیزات از طریق شبکه اترنت صنعتی (Industrial Ethernet) به شبکه‌های صنعتی اتصال یافت. لیست قیمت تجهیزات شبکه زیمنس از طریق فروشگاه‌های اینترنتی و نمایندگی‌های فروش زیمنس قیمت گذاری می‌شود. قیمت تجهیزات شبکه به عوامل فراوانی وابسته است. از جمله با اهمیت‌ترین این عوامل فعال و یا غیر فعال بودن تجیهزات بوده و علاوه بر این چه مسئولیتی را در راه اندازی شبکه برعهده دارند. از عواملی که در قیمت تجهیزات شبکه زیمنس تاثیرگذار هستند، عبارتند از:

قیمت تجهیزات فشار ضعیف زیمنس

تجهیزات شبکه زیمنس دستگاه‌هایی هستند که با قابلیت، سازگاری و عملکرد بالا در مراکز صنعتی متنوع امکان ایجاد ارتباط را در وضعیت و مکان‌های صنعتی گوناگون فراهم می‌سازند و این قابلیت را ایجاد می‌کنند که بتوان به آسانی با استفاده از مبدل‌ها و دیگر تجهیزات از طریق شبکه اترنت صنعتی (Industrial Ethernet) به شبکه‌های صنعتی اتصال یافت.

لیست قیمت تجهیزات شبکه زیمنس از طریق فروشگاه‌های اینترنتی و نمایندگی‌های فروش زیمنس قیمت گذاری می‌شود. قیمت تجهیزات شبکه به عوامل فراوانی وابسته است. از جمله با اهمیت‌ترین این عوامل فعال و یا غیر فعال بودن تجیهزات بوده و علاوه بر این چه مسئولیتی را در راه اندازی شبکه برعهده دارند. از عواملی که در قیمت تجهیزات شبکه زیمنس تاثیرگذار هستند، عبارتند از:

قیمت تجهیزات فشار ضعیف زیمنس
خرید تجهیزات فشار ضعیف زیمنس

با یک مشاوره رایگان بهترین انتخاب را داشته باشید!

کارشناسان ما در پیشرو صنعت نوین آماده مشاوره به شما عزیزان در جهت انتخاب و خرید انواع لوازم توان بخشی متناسب با شرایط و نیاز شما می باشند.

خرید تجهیزات فشار ضعیف زیمنس

☑️ MPI

شبکه (MPI (Multi Point Interface نوعی رابط اختصاصی برای محصولات اتوماسیون صنعتی زیمنس بوده که بر روی تمامی ماژول‌های CPU سریS7400 ،S7300 ،HMI و به شکل Un Board تعبیه شده است. علاوه بر این می‌تواند رابطی جهت ارتباط میان آن‌ها و PG/PC باشد که در کنار آن می‌توان برای ساخت شبکه‌ای تقریباً پر سرعت میان تجهیزات نیز مورد استفاده قرار بگیرد.

☑️ Profibus زیمنس

Profibus از عبارت Process Fieldbus گرفته شده است و یک شبکه‌ باز (open) می‌باشد. به این مفهوم که به غیر از کشور آلمان و شرکت‌های تولید کننده آن، دارای جایگاهی جهانی است و تحت نظارت موسسه Profibus International قرار دارد. در حال حاضر بیش از 1200 شرکت معتبر در این موسسه عضو هستند. شرکت زیمنس نیز این نوع پروتکل را در اغلب تجهیزات اتوماسیون صنعتی خود به کار می‎برد. شبکه Profibus در چهار مدل PA,DP,FDL,FMD در تجهیزات برند زیمنس به طور مستقیم و یا غیر مستقیم مورد استفاده قرار می‌گیرد.

☑️ Profibus FMS

FMS مخفف Field Message Specification است. این پروتکل بیشتر مختص سطوح بالا هرم اتوماسیون است و از طریق آن می‌توان میان PLC و HMI ارتباطی ایجاد نمود. با استفاده از Repeater می‌توان نهایت تا 127 انتقال اطلاعات را انجام داد.

RS-485 لایه فیزیکی این پروتکل می‌باشد. از آنجا که Profibus DP و Profibus FMS از لحاظ مشخصات فنی شامل محل انتقال و شیوه در اختیار گرفتن خط دیتا به یکدیگر مشابه هستند، می‌توانند در یک شبکه به طور همزمان استفاده شوند.

بروزرسانی 9.08.00

enemad-logo